« Studeni 2018 »

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

O d j e l  u n u t r a š n j e  a r h i t e k t u r e

Cilj nastave na Odjelu unutrašnje arhitekture je osposobljavanje učenika za samostalno projektiranje i izradu projektne dokumentacije (idejni projekt, glavni projekt, detaljni nacrti, katalog namještaja, troškovnik, tehnički opis...) za izvođenje interijera te osposobljavanje učenika za dizajn namještaja kao i izradu projektnog elaborata za proizvodnju unikatnog i dizajnerskog namještaja.

NAGRADE

Čakovec 2001.
Nagrada za najbolji generacijski rad učenika 3. razreda 2. državna izložba – natjecanje likovnog stvaralaštva učenika srednjih škola likovne umjetnosti i dizajna.
Matej Mataja, 3.a, rad: Usmjeravanje prostora „VAL“

Čakovec 2001.
Diploma za osvojeno 2. mjesto na 2. državnom natjecanju učenika srednjih škola u slikanju.
Matej Mataja, 3.a

Zagreb 2002.
Nagrada za najbolji generacijski rad učenika 3. razreda
3. državno natjecanje - izložba učenika koji se obrazuju u području likovne i primijenjene umjetnosti i dizajna.
Bernarda Cesar, 3.a, rad: „Tradicija u proporciji“

Pula 2003.
Nagrada za najbolji generacijski rad učenika 4. razreda
4. državno natjecanje - izložba učenika koji se obrazuju u području likovne i primijenjene umjetnosti i dizajna.
Hrvoje Sedlić, 4.a, rad: „Figura u prostoru“

Rijeka 2004.
Nagrada za najbolji generacijski rad učenika 3. razreda
5. državno natjecanje - izložba učenika koji se obrazuju u području likovne i primijenjene umjetnosti i dizajna.
Suzana Lepanović, 3.a, rad: „Prostorne teksture“

Osijek 2005.
Nagrada za najbolji generacijski rad učenika 2. razreda
6. državno natjecanje - izložba učenika koji se obrazuju u području likovne i primijenjene umjetnosti i dizajna.
Ivana Jandri, 2.a, rad: „J. Dalmatinac – Katedrala sv. Jakova“

Split 2006.
Nagrada za najbolji generacijski rad učenika 3. razreda
7. državno natjecanje - izložba učenika koji se obrazuju u području likovne i primijenjene umjetnosti i dizajna.
Tihomir Ciglar, 3.a, rad: „Bauhaus“

Zadar 2008.
3. generacijska nagrada za rad učenika 3. razreda
9. državno natjecanje - izložba učenika koji se obrazuju u području likovne i primijenjene umjetnosti i dizajna.
Karlo Pavičić, 3.a, rad: „E“

Zadar 2008.
3. generacijska nagrada za rad učenika 4. razreda
Aleksandra Ajzenhamer, 4.a, rad: „Vrijeme, prostor, dim“

Zabok 2010.
1. generacijska nagrada za rad učenika 3. razreda
11. državno natjecanje - izložba učenika koji se obrazuju u području likovne i primijenjene umjetnosti i dizajna.
Valentina Sunek, 3.a, rad: „Kvazidiaskop“

Zabok 2010.
2. generacijska nagrada za rad učenika 3. razreda
Morana Laušin, 3.a, rad: „Atmosfersko svjetlo“

2. IDIVA Varaždin 2008.
Posebno priznanje - državna izložba završnih radova u području dizajna
Petar Novak – "Kompozicija br.7"

4. IDIVA Varaždin 2010.
3. nagrada - državna izložba završnih radova u području dizajna
Lovro Bradač – "Radni stol"

5. IDIVA Varaždin 2011.
1. nagrada - državna izložba završnih radova u području dizajna
Valentina Sunek – "Stol za rad i druženje"
Mentor: Filip Pintarić, dipl.ing.arh., prof.

Državno Natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna/LIK 2012.

Generacijska nagrada za 2. razred

Učenica: Hana Reberski                                                                                                                              Mentor: Milan Vučić Ak.sl. prof.

Generacijska nagrada za 3. razred                                                                                                          Učenica: Nina Stupar                                                                                                                                    Mentor: Milan Vučić Ak.sl. prof.

Generacijska nagrada za 2. razred                                                                                                          Učenica: Ines Jakopanec                                                                                                                            Mentor: Milan Vučić Ak.sl. prof.

6. IDIVA Varaždin 2012.
3. nagrada - državna izložba završnih radova u području dizajna
Ela Matešić – "Lovački stol"

IZLOŽBE

Ambienta 2012.

Postav:  Milan Vučić i Filip Pintarić

Ambienta 2011.                                          PUP Ambienta 2011.

Postav:  Milan Vučić i Filip Pintarić              Postav:  Milan Vučić i Miroslav Sabolić

Ambienta 2010.                                        PUP Sošice, Žumberak 2011.

Postav:  Filip Pintarić i Milan Vučić             Postav:  UBU

Izložba odjela UA salon Izidor Kršnjavi 2010.       Zavičajni Muzej grada Rovinja 2010.

Postav:  Filip Pintarić, Milan Vučić i UBU            Postav:  Filip Pintarić i Milan Vučić

"IZ SJENE" - Atelijer Meštrović 2009.

Voditelji:  Filip Pintarić i Milan Vučić